اخبار گوشی ها

برنامه یارانه یار ، برنامه ای رایگان برای گوشی های موبایل مجهز به سیستم جاوا می باشد که به شما کمک می کند تا بتوانید با وارد کردن میزان مصرف برق و آب و گاز خود، هزینه آتی را بر اساس جداول پلکانی پیش بینی نمایید. به کمک این نرم افزار به خوبی می توانید میزان اثر صرفه جویی را در هزینه های خود پس از هدفمندی یارانه ها محاسبه نمایید.
این نرم افزار ساده در مرحله اول میزان مصرف آب و برق و گاز را از شما می گیرد(که با مراجعه به قبوض قبلی می توانید آنها را بدست آورید) و با انتخاب گزینه محاسبه، هزینه هر کدام را جداگانه به شما نشان می دهد. به کمک دکمه بازگشت می توانید مقادیر جدید را وارد کنید و به این ترتیب پیش بینی مناسبی از میزان مصرف و هزینه خود داشته باشید. لازم به ذکر است که این نرم افزار بر اساس جداول ارایه شده از سمت وزارتخانه ها و سازمانها رسمی و داده های شهر تهران تهیه شده است.

دانلود فایل

پسورد فایل : www.fardamobile.com
حجم فایل : ۷۸ کیلوبایت
فردا موبایل

پیش نمایش

طلاعات دانلود

امتیاز کاربران:
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
پسورد تمامی فایل ها در صورت نیاز www.fardamobile.com می باشد
لطفا کمی صبر کنید ...

دیدگاه کاربران

 1. با سلام
  اگه با تبادل لینک موافقین منو با عنوان گالری عکس تو عکس لینک کنید و خبرم کنید منم لینکتون کنم.
  با تشکر

 2. majid.s گفت:

  سلام دوست عزیز با تبادل لینک موافقی؟؟؟ بسیار خوشنود خواهم شد که ما را جزو دوستان خود در نظر بگیرید . در صورت توافق ما را با عنوان|نرم افزار موبایل| و به آدرس زیر لینک نمائید و اطلاع دهید تا با چه عنوانی شما را لینک نمایم
  باتشکر
  http://www.negar-mobile.ir

 3. p0rya گفت:

  khili jaleb bod